O nas

PolWork-Service jest firmą założoną w roku 2012. Naszą pierwotną działalnością było pośrednictwo pracy oraz doradztwo zawodowe. Kilkuletnie funkcjonowanie w środowisku międzynarodowym pozwoliło nam zyskać opinię solidnej firmy, która na pierwszym miejscu stawia poziom obsługi klienta. O naszych osiągnięciach świadczą wieloletnie kontrakty  oraz setki kandydatów usatysfakcjonowanych naszymi usługami.

Kim jesteśmy ?

W biznesie wyznajemy zasadę dzielenia się wiedzą. Dlatego od kilku lat staliśmy się doskonałym partnerem dla firm chcących sprzedawać swoje produkty na rynkach międzynarodowych, a w szczególności rynkach DACH. Doskonale radzimy sobie z nawiązywanie kontaktów oraz przełamywaniem różnic kulturowych w kontaktach z naszymi zachodnimi sąsiadami. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę usług wspierających ekspansję na omawianych rynkach.

Dlaczego My ?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudu trzeba włożyć w nawiązanie relacji z nowym klientem. Wiemy również, że jest to dopiero połowa sukcesu! Dopiero wysoki poziom obsługi klienta i realizacja powierzonych zadań pozwala ocenić jakość usługi, którą zaproponowaliśmy naszemu kontrahentowi. Z tego właśnie względu wśród naszych usług znajdziecie Państwo analizę rynkupomoc w nawiązaniu kontaktów handlowych oraz mediację podczas współpracy. 

Doradztwo dla Freelancerów

Jako przedsiębiorstwo z doświadczeniem w branży personalnej jesteśmy zainteresowani współpracą z freelancerami z branży inżynieryjnej oraz biurami projektowymi chcącymi podjąć się wyzwań w zakresie realizacji projektów dla branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz budowy maszyn. Nie zwlekaj! Nasi klienci czekają na Ciebie!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.