• Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ostatnią realizacją.

  www.cleanmat.pl
 • Strona internetowa to od wielu lat pierwszy adres, który odwiedzają Państwa potencjalni klienci. Podczas tworzenia swojej wizytówki w sieci nie możemy sobie pozwolić na przypadek lub brak spójności pomiędzy marką i jej wizerunkiem w sieci. Na szczęście mamy dla Państwa gotowe rozwiązanie w bardzo przystępnej cenie. Więcej szczegółów udzielimy w rozmowie telefonicznej ale obiecujemy, że piękna strona internetowa nie musi być droga! W naszej ofercie znajduje się również usługa przygotowania treści oraz podłączenie i promowanie w innych mediach.

  Indywidualna oferta dla każdego klienta
 • Wordpress niegdyś kojarzony tylko z systemem do obsługi blogów w ostatnich latach stał się doskonałą platformą do tworzenia firmowych stron internetowych. Przejrzystość panelu administracyjnego pozwala po krótkim przyuczeniu na samodzielne dodawanie i edytowanie treści.

  Wybierając nasze usługi Otrzymujesz krótki kurs samodzielnego edytowania i dodawania treści
 • Prawdopodobnie jednen z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Osobiście polecamy system Joomla przy tworzeniu poważniejszych projektów typu portale ogłoszeniowe lub sklepy internetowe.

 • Myśląc o marketingu internetowym nie można pominąć tematu facebook-a. W swojej ofercie umieściliśmy również prowadzenie Fanpage Państwa firmy.

  Certyfikat Umiejętności potwierdzone certyfikatem
 • Wygeneruj większy ruch na swojej stronie i wyróżnij się z tłumu. Youtube to doskonałe źródło dla twoich akcji marketingowych! Nakręć film o swojej firmie lub usługach, a my bez problemu umieścimy go na twojej stornie.

  Oferujemy również: obróbkę audio i video twoich filmów