Jak zrobić stronę internetową, która sprzedaje?

Przygotowanie strony przez nieprofesjonalnych wykonawców jest stratą pieniędzy i czasu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na wizerunku firmy oraz wzroście sprzedaży.

Projektowanie stron internetowych

Od 2012 roku zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o systemy cms, czyli umożliwiające zarządzanie treścią. Przykładem systemu cms jest oprogramowanie WordPress, na którym zostanie postawiona Twoja nowa strona internetowa – jeżeli zdecydujesz się wybrać właśnie mnie:)

Zalety korzystania z systemu CMS

Niekwestionowaną zaletą korzystania z systemu CMS jest możliwość samodzielnego edytowania treści. Jest to przydatne szczególnie dla klientów, którzy w przyszłości planują zmiany treści na stronie, częste aktualizacje, udostępnianie informacji dla klientów/użytkowników. Decydując się na tego typu rozwiązanie masz pewność, że nie będzie potrzeby wzywania informatyka za każdym razem, kiedy przyjdzie czas na aktualizacje treści.

Forma współpracy i etapy tworzenia

Wyznaję zasadę pełnej przejrzystości współpracy z klientem! Każda współpraca jest nawiązywana na podstawie umowy, która w sposób precyzyjny określa zakres praw i obowiązków obu stron. Dobro i zadowolenie klienta jest wartością nadrzędną dlatego nie podejmuje współpracy bez jasnego określenia oczekiwań drugiej strony.

1. Współpracę zaczynasz Ty! Abyśmy mogli rozpocząć rozmowy o współpracy musisz wysłać do mnie zapytanie o darmową wycenę, przyciski które to umożliwiają rzuciły Ci się pewnie w oczy. 

2. Po otrzymaniu zapytania przechodzę do analizy projektu oraz Twoich potrzeb. Często zadaje dodatkowe pytania, aby możliwie precyzyjnie określić czas wykonania projektu oraz jego cenę. Nie martw się nie będę Cię namawiał na dodatkowe koszty, czy funkcjonalności, których nigdy nie wykorzystasz.

3. Przechodzimy do podpisania umowy o współpracy po akceptacji czasu wykonania projektu, jego funkcjonalności oraz kosztów.

4. Wstępny wygląd strony otrzymujesz w wersji graficznej.

5. Po akceptacji wersji graficznej, ewentualnym wprowadzeniu zmian i uwag przechodzę do przeniesienia strony do wersji elektronicznej oraz dodaniu treści i niezbędnych funkcjonalności. To najdłuższy etap projektu.

6. Wersja elektroniczna strony zawsze pojawia się najpierw na moim serwerze, daje Ci do niej dostęp w celu oceny i końcowej akceptacji.

7. Mając już ustaloną wersję końcową decydujemy o przeniesieniu strony na serwer i pod domenę, której jesteś lub będziesz właścicielem. Masz również możliwość skorzystania z mojego serwera ale o tym szczegółowo opowiadam podczas przygotowania wyceny. 

8. To chyba tyle:) Cała współpraca w 8 krokach!  

Szukasz wykonawcy swojej strony internetowej?
Masz pytanie, potrzebujesz pomocy?
×

 

Cześć!

Kliknij kontakt poniżej i rozpocznij rozmowę

× Szybki kontakt