Szukasz strony internetowej szytej na miarę?

Projekt strony przygotowany z myślą o Twoim kliencie

Klient detaliczny będzie szukał na Twojej stronie innych informacji, niż klient biznesowy. Nie da się powielić tego samego schematu dla każdego. Z tego względu szyję strony na miarę Twoich potrzeb, ale szczególnie na miarę potrzeb Twoich klientów!

Wzrost skuteczności sprzedaży oraz ilości zapytań

Założę się, że chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż swoich usług lub produktów. To właśnie główny cel strony internetowej – strona www ma sprzedawać! Jeżeli dopasujemy stronę do tego, co oferujesz i czego szukają Twoi klienci sukces będzie murowany!

Realizuję projekty na terenie całej Polski 

Nie musisz korzystać z usług lokalnej agencji aby uzyskać pożądany efekty. Od lat współpracuję z klientami z całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Wszelkie konsultacje odbywają się drogą telefoniczną, mailową lub w formie spotkań online. 

Bazuje na 11-letnim doświadczeniu i najnowszych trendach marketingu i sprzedaży

Na co dzień współpracuję z klientami różnych branż i wiem jak ważna jest odpowiednio zaprojektowana strona internetowa. Dzięki 11-letniemu doświadczeniu w obsłudze klienta potrafię dopasować takie rozwiązania, które przyciągną klientów do Twojego biznesu. 

Nie pracuje na sztywnym cenniku ale znam widełki

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Wykonuje proste strony typu „one page”, jak i skomplikowane projekty wymagające dodatkowych funkcjonalności ( rejestracja, funkcja sprzedaży, itd. ). Jestem w stanie dopasować ofertę do każdego rodzaju budżetu. 

Orientacyjne widełki to 750zł netto – 2000 zł netto, w zależności od Twoich wymagań.

Jak działam?

Po konsultacji przygotuję dla Ciebie 2 strony w wersji graficznej. Wersja, która uzyska Twoją akceptację zostanie przełożona na gotowy projekt strony internetowej dostępny w przeglądarce. Na tym etapie przyjdzie czas na Twoje zastrzeżenia i uwagi, które niezwłocznie naniosę.

Czas realizacji

Czas realizacji zależy od stopnia złożoności projektu. Staram się realizować projekty w czasie od 7 do 14 dni roboczych

Formularz darmowej wyceny

Leave this field blank