Tanie strony internetowe

Dla małych i średnich przedsiębiorstw

Ja zajmę się stroną,
Ty skup się na biznesie

Jako przedsiębiorca nie musisz znać się na wszystkim!

11 lat temu zaczynałem w tym samym miejscu, z niewielkim budżetem, który nie przewidywał strony internetowej. Musiałem nauczyć się wszystkiego od początku i poświęcić czas, który mogłem zainwestować w sprzedaż i generowanie pieniędzy dla firmy. Wiem, że rozpoczynając własną działalność masz ważniejsze rzeczy do zrobienia, niż marnowanie czasu na samodzielne tworzenie strony internetowej.

Aktualizuj stronę samodzielnie

Masz wrażenie, że niektóre strony zostały zaspawane przez ich projektantów? Ci sami projektanci wystawiają później faktury za to, że naniosą zmiany i zaktualizują treści...

Tworzenie stron, których właściciel nie może samodzielnie edytować jest bez sensu! Dzisiejszy biznes jest szybki, musisz mieć możliwość aktualizowania treści, dodawanie nowości do oferty. Strony internetowe, które tworzę są w pełni edytowalne, a dla klientów przygotowuje film instruktażowy, który objaśnia w jaki sposób nanosić zmiany.

Dostęp dla klientów na każdym urządzeniu

Responsywne strony internetowe to takie, które możesz otwierać na urządzeniach mobilnych. Dzisiaj to wymóg konieczny, strona musi być możliwa do wyświetlenia na telefonach, tabletach i komputerach.

Nowoczesna jak Twoja oferta

Twoja usługa jest nowoczesna, innowacyjna? To dlaczego promujesz ją za pomocą przestarzałej strony internetowej? Tworzę strony zgodne z najnowszymi trendami. Zapewniam Cię, że Twój klient który odwiedza wiele stron w poszukiwaniu najlepszej oferty zwróci uwagę na to, czy Twoja oferta jest spójna z tym, co pokazujesz na stronie internetowej.

Na lepszej pozycji w google

Każda strona jest standardowo przygotowana do pozycjonowania. Strona po ukończeniu zostaje zgłoszona do google search console - zaczyna się proces indeksowania jej w wyszukiwarce, czyli zaczyna być widoczna w wynikach google. Dbam o nagłówki H1/H2 oraz opisuje podstrony za pomocą znaczników meta przy użyciu wtyczki ułatwiającej pozycjonowanie.

Ciekawe teksty do wykorzystania

Zanim zacznę projektować stronę staram się zrozumieć Twój biznes i znaleźć pytania, na które Twoi klienci szukają odpowiedzi. Do każdego projektu w cenie oferuje 5 wpisów blogowych na rzadkie frazy kluczowe, które w przyszłości ułatwią pozycjonowanie Twojej strony. Możesz użyć tych wpisów w swoich social mediach, jako sposób na przyciągnięcie ruchu na stronę internetowej.

Najczęściej zadawane pytania

W zależności od projektu potrzebujemy od 7 do 14 dni na przygotowanie Twojej strony internetowej.

Tak, Twoje zadowolenie jest wyznacznikiem, jestem otwarty na Twoje sugestie i chętnie wprowadzę je w życie.

Tak, otrzymasz fakturę VAT 23%. Działamy w oparciu o umowę, jasno i bez informacji zapisanych drobnym druczkiem.

Hosting i domena. Jeżeli masz swój hosting ( miejsce na serwerze ) oraz domenę ( nazwę,adres strony ) to pozostanie ona niezmienona. Jeżeli potrzebujesz pomocy to wykupimy domenę dla Ciebie, możemy również udostępnić miejsca na naszym serwerze. Dopiero po upływie roku poprosimy Cię o uregulowanie opłaty za domenę i oraz miejsca na serwerze.

Tak, bardzo chętnie angażuje się w każdy projekt i proponuje swoje rozwiązania. Jeżeli jest potrzeba to stworzę również teksty na Twoją stronę internetową.

Tak, wszystkie tworzone strony są responsywne i dostępne na urządzeniach mobilnych.

Porozmawiajmy o współpracy

Po otrzymaniu zapytania o darmową wycenę postaram się z Tobą skontaktować w przeciągu 24h. Wysłanie zapytania nie wiąże się z kosztami dla Ciebie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Jaką formę kontaktu preferujesz?
Zgoda RODO
×

 

Cześć!

Kliknij kontakt poniżej i rozpocznij rozmowę

× Szybki kontakt