Jak zrobić stronę internetową, która sprzedaje?

Przygotowanie strony przez nieprofesjonalnych wykonawców jest stratą pieniędzy i czasu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na wizerunku firmy oraz wzroście sprzedaży.

Strony Internetowe Wieluń

Strony internetowe Wieluń. Od 11 lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla klientów z Wielunia i okolic. Projektowanie stron internetowych to główna, ale nie jedyna działalność naszej agencji. Tworząc profesjonalną stronę internetową dbamy o jej responsywność, czytelność i funkcje sprzedażowe.

Responsywne strony www Wieluń

Nowoczesne strony internetowe cechuje responsywność i intuicyjność. Responsywna strona internetowa to taka, która bez problemu otwiera się na wszystkich dostępnych urządzeniach mobilnych ( smartphone, tablet ). Działamy zgodnie z filozofią ” mobile first ” ponieważ 80% ruchu na stronach naszych klientów pochodzi z urządzeń mobilnych. Dostępność strony internetowej to pierwszy warunek i konieczny warunek, aby strona internetowa spełniała swoją rolę.

Nowoczesne strony internetowe Wieluń

Poza dostępnością wykonana strona internetowa powinna posiadać szereg innych funkcjonalności, które przyczynią się do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie. Projekt strony musi być tak zaplanowany, aby prowadził klienta i zachęcił do podejmowania działań zwiększających szansę na dokonanie transakcji/uzupełnienie formularza kontaktowego. Przykład standardowej strony internetowej pokazuje, że jest ona zazwyczaj tylko wizytówką bez cech i funkcjonalności sprzedażowych.

strony internetowe wieluń

Pozycjonowanie stron Wieluń

Pierwszą rzeczą, która przyjdzie Ci na myśl, kiedy projektujesz/planujesz swoją stronę internetową będzie pozycjonowanie stron internetowych. Biorąc pod uwagę ruch organiczny z przeglądarki ( darmowy ) pozycja, na której wyświetli się Twoja strona internetowa będzie decydowała o tym, czy klient poszukujący danego produktu/usługi odwiedzi Twoją stronę www. Statystyki są bezlitosne i wskazują, że aż 90% klientów decyduje się odwiedzić 1 z 3 pierwszych pozycji po wpisaniu frazy kluczowej w google. Zajmując się tworzeniem stron internetowych lubimy podejmować projekty, które realizujemy od A do Z, czyli od projektu, po przygotowanie tekstu pod SEO – dlaczego? Nowoczesne strony internetowe wykonujemy tak, aby treści poszczególnych zakładek ułatwiały przeglądarce pozycjonowanie strony w wyszukiwarce google.

pozycjonowanie stron internetowych wieluń

Strona firmowa Wieluń

Wieluń jest miastem, którego mieszkańcy uchodzą za jednych z najbardziej przedsiębiorczych. Biznes rozwija się zarówno w dziedzinie offline, jak i ecommerce. Z tego względu przedsiębiorcy decydują się powierzyć realizację stron internetowych specjalistom, którzy stworzą nową stronę www lub poprawią istniejącą stronę internetową.

Projektowanie stron internetowych

Oferujemy usługi tworzenia stron internetowych. Tworzymy strony dla małych i dużych przedsiębiorstw. Możemy zaproponować proste strony internetowe, jak i zaawansowane strony internetowe. W naszej ofercie znajdziesz również sklepy internetowe oraz usługę prowadzenia social media. Poza tym, że oferujemy interaktywne strony internetowe, to zapewniamy, że obsługa stron internetowych jest banalnie prosta. Zależy nam na tym, abyś po zakończeniu projektu mógł edytować i aktualizować treść na stronie bez pomocy informatyka.

Tworzymy strony internetowe dla klientów z miasta Wieluń

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Temat stron internetowych jest tematem bardzo złożonym. Z tego względu do projektu podchodzimy indywidualnie, a każde rozwiązanie konsultujemy z naszymi klientami. Projektujemy strony internetowe pamiętając o Twoich wymaganiach ale również o wymaganiach Twoich klientów. W naszym przypadku projektowanie stron internetowych rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu przeprowadzonego z klientem. W każdym przypadku staramy się zająć budową strony internetowej zgodnie z wizją naszych klientów. Standardowa usługa projektowanie stron zawiera:

  1. Projekt graficzny
  2. Przełożenie projektu na wersję cyfrową
  3. Umieszczenie strony na serwerze i podpięcie domeny

Ad.1 Projekt graficzny zakłada ogólną koncepcję i wygląd strony internetowej. Po naniesieniu poprawe i uwag zostaje przekształcony w wersję cyfrową i umieszczony na Twoim lub naszym serwerze.

Po utworzeniu projektu strony internetowe zazwyczaj wymagają uzupełnienia treścią oraz grafiką. W tej kwestii również możesz liczyć na nasze wsparcie, a jeżeli chcesz wiedzieć więcej to zapraszam do ostatniego wpisu co powinna zawierać strona internetowa ?

Jeżeli nie wiesz czym jest domena i serwer to zapraszam do wpisu: ile kosztuje strona internetowa

Cena strony

Nie mamy sztywnego cennik, ale znamy widełki! Prostą stronę www ( one page / wizytówkę ) jesteśmy w stanie wykonać już od 750 zł netto. Bardziej zaawansowane, rozbudowane strony wymagają większej inwestycji, ale szanując Twój budżet staramy się zamknąć w 2000 zł netto.

×

 

Cześć!

Kliknij kontakt poniżej i rozpocznij rozmowę

× Szybki kontakt